Back to Question Center
0

Peritus Semalt Online De Fraudes - , Quid quod &

1 answers:

Internet on suur majandusressurss, millel on arvukalt eeliseid enamusele kasutajatele. Paljud inimesed saavad ära kasutada turupotentsiaali, mida internet omab. E-kaubanduse veebisaitidega ettevõtted saavad kliente kogu maailmast. Enamikul juhtudel loovad inimesed lõpptarbijatele veebisaite silmas pidades. On väga vähe võimalusi kaaluda oma veebisaidil küberjulgeoleku suurendamist. Kuid internet pettuse mõistmine võib muuta teie e-kaubanduse veebisaidi turvalisemaks, kombineerides paljusid häkitõmbamismeetodeid - vanguard casino.

Teadmised veebipõhise pettuse kohta võivad olla kasulikud saidile üldiselt turundusvõtete, nagu otsingumootori optimeerimine (SEO), sõltub veebisaidi turvafunktsioonide tõhususest. Google võib märkida, et sait on ebakindel, mistõttu mõned ostjad kardavad seda saiti teha. Samuti on tähtis kohe teavitada Internetipettuste juhtumeid. Saate salvestada oma klientide ja teie e-kaubanduse ettevõtte turvalisuse.

Ross Barber, Semalt kliendihalduse pakkuja, kaalub järgmist tüüpi Interneti-pettusi:

  • Häkkimine. Häkkerid on arvutioskused, kes saavad süsteeme manipuleerida ja saada enamiku süsteemide loata sisenemiseks..Häkkerist eemale jäämine on oluline. Häkkerid saavad teha ettevõtte kaotada oma teenuse DoS rünnakute tõttu. Muudel juhtudel juhtub häkkerite abiga Interneti-pettus nagu krediitkaardivargus. Oluline on hoida ära häkkeritehnikad, nagu SQL Injection ja Cross Site Scripting (XSS). Samuti võite oma klientidele luua teavituskampaania, milles teavitatakse neid olulistest nõuannetest turvalisuse säilitamiseks.
  • Rämpspostamine. Rämpsposti sõnumid on e-kirjad, millel on oma kohalolekut mõnevõrra ebaselge motiiv. Rämpsposti saatjad kasutavad mitmesuguseid meetodeid, et muuta oma subjektid kliki lingid, mis on tavaliselt kahjulikud või kahjulikud. Näiteks võivad need sisaldada troojalasi, mis võivad ohvri arvuti häkkida ja väärtuslikku teavet ära võtta. Need viirused võivad rikkuda ka kogu failisüsteemi, mis viib ohvri arvutisse teenuse kaotamiseni.
  • andmepüük. Andmepüüdmine on meetod, mida enamik pettusi kasutavad, et inimesed saaksid sisselogimisandmeid anda. See võib ka muud asjakohast teavet rämpsida ja teha mitmeid muid hacks. Phishing hõlmab dubleerivate veebilehtede loomist. Häkker peab seejärel otsima võimaluse ohvriks petta võltsitud veebisaidi kasutamist seaduslikuks. Seejärel saavad kasutajad ilma kliendi nõusolekuta klienditeavet sujuvalt juurde pääseda
  • .

Järeldus

Küberjulgeolek on enamiku e-kaubanduse veebisaitide jaoks vajalik. Tähtis on luua häkkerite tööriistadest turvaline sait, mis võimaldab klientidel teha ostusid ilma paljude lünkadeta. Selle tulemusena on oluline Interneti-pettustega seotud asjakohaste teadmiste omamine. Paljud rämpsposti ja häkkimise juhtumid on tingitud eelseisvate rünnakute ohvrite ebapiisavast teadlikkusest. Selle tulemusena jääb küberjulgeoleku olukord väga ohustatud olekusse. Sellel juhendil on Interneti-pettuse näpunäited. Nende meetmete rakendamisel ei saa teid silmitsi seisvate probleemidega nagu krediitkaardivargus ja identiteedivargus.

November 28, 2017